Chcete zhubnout a nehladovět? Máme řešení!

OBEZIN® je Český výrobek, který obsahuje látky s pozitivním vlivem na Vaši snahu hubnout. OBEZIN®  vytváří pocit nasycenosti a snižuje chuť k jídlu. Používá se ke snížení hmotnosti.

Obezin obsahuje látky s pozitivním vlivem na Vaši snahu hubnout. OBEZIN® je doplněk stravy, který vytváří pocit nasycenosti a snižuje chuť k jídlu. Tím podpoří Vaše hubnutí. Obsahuje PSC®– patentovaný rostlinný komplex přírodních viskózních polysacharidů. OBEZIN® se během 30 minut po užití v žaludku rozpustí, až stonásobně nabobtná a vytvoří vysoce viskózní a stabilní gelovou substanci. Následně Váš žaludek vyšle signál do mozku o tom, že jste již sytí, a tím docílíte snížení velikosti porce Vašeho jídla. Po konzumaci pokrmu se gelová substance smísí s jídlem a proces trávení se zpomalí. OBEZIN® zajistí, že můžete jíst méně a nebudete hladovět. Pro všechny bojovníky s nadváhou je dobré vědět o obsahu fenylalaninu ve Spirulině. Tato aminokyselina svým působením na chuťové centrum v mozku snižuje chuť k jídlu. Pro úspěšnou redukci je naprosto nezbytnou součástí tohoto doplňku.

Díky přírodním látkám OBEZIN® udržuje cholesterol a hladinu cukru v krvi v normálu.

 kup teď

 

Dávkování a užívání:
Dávky na osobu se mohou lišit. 3x denně 1 až 2 tobolky, maximálně 4 tobolky, alespoň 30 minut před každým jídlem zapít minimálně 1 sklenicí vody (0,3-0,4l). Tobolky se polykají celé a před užitím se neotvírají. Dávku lze zvýšit každých 5 dní o 1 tobolku na jedno jídlo, až se pocit hladu výrazně sníží. Nepřekračovat maximální dávku. Neužívejte OBEZIN® po dobu delší než 30 dnů. V hubnoucí kůře lze opět pokračovat po 5 dnech. Produkt není vhodný pro děti. Nedoporučuje se užívat během těhotenství nebo kojení.

Složení jedné tobolky OBEZIN®
Přírodní polysacharidový komplex PSC® 600 mg, Spirulina platensis 50 mg.
Přídatná látka: kluzná látka stearan hořečnatý.
Obal tobolky obsahuje želatinu a oxid titaničitý.
Hmotnost obsahu tobolek: 58,5 g ±5%.


Upozornění:
OBEZIN® se nesmí užívat při:
– přecitlivělosti na jednu nebo více složek – gastrointestinálních 
onemocněních – stenóze jícnu nebo již existujících střevních potížích 
– těhotenství nebo kojení

Pokud si nejste jisti, zda OBEZIN®můžete užívat samostatně nebo v kombinaci s nějakým lékem, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Pozor! Tobolku před užitím neotvírat.
Nepoužívat OBEZIN® jako náhradu pestré stravy.

Možné nežádoucí účinky:
OBEZIN® je dobře snášen, ale na začátku se mohou vyskytnout mírné žaludeční a střevní obtíže, např. řídká stolice, mírný průjem, říhání a nadýmání nebo zácpa. Tyto nežádoucí účinky většinou za 2-3 dny zmizí. Pokud se kterýkoliv z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře nebo pokud se vyskytne jakýkoliv nežádoucí účinek, který není uveden v tomto příbalovém letáku, přestaňte OBEZIN® užívat a poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Způsob uchovávání:
Uchovávat při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě, v původním balení. Ukládat mimo dosah dětí.

OBEZIN® udržuje hladinu glukózy v krvi v normálu. Jestliže trpíte cukrovkou, je důležité správně sledovat hladinu cukru v krvi. Poraďte se se svým lékařem, bude možná potřeba upravit dávkování léků užívaných při léčbě cukrovky.

Užívání během těhotenství nebo kojení:
Během těhotenství nebo kojení se nedoporučuje hubnout, proto se OBEZIN® nedoporučuje v těchto případech užívat.

OBEZIN® nedoporučujeme užívat v kombinaci s jinými léky, zdravotními prostředky nebo doplňky stravy, které mají hypoglykemický účinek, bez předchozí konzultace s lékařem nebo lékárníkem.