Proč nakupovat u nás

 • Doručeni do 72 h k Vám domů
 • 100% bezpečný nákup
 • Při nákupu nad 1500,- doprava zdarma
 • Poctivý prodejce

Ardorin zvedne nejen Vaše sebevědomí!

Ardorin je ideální pro všechny muže, kteří netrpí žádnou sexuální dysfunkcí, ale prostě chtějí podat lepší sexuální výkon než obvykle.

Ardorin je 100% přírodní vysoce kvalitní produkt, který je volně prodejný a působí pozitivně na erekci a sexuál

ní výkonnost. Výtažky z 9 unikátních bylin, které jsou v Ardorinu obsaženy, používá čínská medicína s pozitivními výsledky již stovky let a jak potvrdili laboratorní testy - jejich požití je naprosto bezpečné.

Tyto byliny mají afrodiziakální účinky a příznivě působí na mužskou potenci, psychiku, oběhový systém, rozšíření cév a tvorbu spermií. Vhodná kombinace těchto bylin navíc všechny jejich účinky výrazně zesiluje a ty se dostaví již do jedné hodiny od požití.

ardorin

Ardorin vám pomůže:


 • zkvalitnit a prodloužit erekci
 • zlepšit sexuální výdrž
 • zvýšit požitek z milování
 • dodat energii potřebnou k milování
 • posílit vaše sebevědomí a sebejistotu

Díky svému 100% přírodnímu složení je vhodnou alternativou k farmaceutickým lékům, které jsou založeny na chemické bázi a mohou způsobit nežádoucí účinky či zdravotní komplikace.

Proč si vybrat právě Ardorin?


 • Je 100% přírodní, proto se nemusíte obávat žádných vedlejších účinků či zdravotních potíží, které obvykle doprovázejí syntetické produkty. Všechny dosavadní průzkumy Ardorinu navíc vyloučily jakékoliv toxické reakce.
 • circle Není založen na placebo efektu – výtažky z 9 rostlin, které Ardorin obsahuje, jsou v čínské medicíně bezpečně používány s pozitivními výsledky již stovky let.
 • Ardorin je volně prodejný bez receptu, vyhnete se tak nepříjemným návštěvám lékaře. Se svými problémy se nemusíte vůbec nikomu svěřovat.
 • Jeho cena je ve srovnání s klasickými syntetickými léky výrazně nižší.

kup teď

FUNGUJ JAKO MILENEC SVÉ ŽENY!

Účinné látky Ardorinu

45 mg kořenu korundy čínské (Morinda officinalis)
Morinda posiluje potenci a zvyšuje vitalitu. Přináší také výborné výsledky při léčbě psychických potíží a depresí – obsahuje melatonin a hormon štěstí serotonin.

37,6 mg kůry eukómie (Eucommia ulmoides Oliv.)
Eukómie je jedna z 50 bylin zařazených do tradiční čínské medicíny. Působí příznivě na krevní tlak, posiluje vazy, šlachy a kosti.

30,3 mg plodu klanoprašky čínské (Schisandra chinensis)
Klanopraška má příznivý vliv na posílení imunity a na sexuální výkonnost u mužů a erotickou senzitivitu u žen. Využívá se také jako podpora činnosti ledvin a plic.

30 mg skořice čínské (Cinnamomum cassia)
Skořice čínská je používána jako koření a léčebná rostlina. Má posilující účinek, odstraňuje stres a je přírodním afrodisiakem s převahou mužské složky.

25,25 mg kořenu angeliky čínské (Archangelica chinensis)
Andělika reguluje krevní tlak, podporuje oběhový systém a stimuluje imunitní systém. Látky obsažené v kořenu anděliky mají též zklidňující účinek a působí příznivě na lidskou psychiku.

25 mg kořenu rehmánie (Rehmannia glutinosa)
Rehmánie má schopnost odstraňovat z organismu teplo, ochlazovat jej a využívat krev. V čínské medicíně se také používá díky účinku rozšiřování cév a podpory trávení.

20,2 mg květu světlice barvířské (Carthamus tinctorius L.)
Květy světlice jsou v čínské medicíně používána díky svým povzbuzujícím účinkům, podporují trávení a snižují množství cholesterolu v krvi.

20 mg oddenku kokoříku (Polygonatum sibiricum)
Kokořík má příznivý vliv na trávicí trakt a způsobuje rozšíření cév, ve kterých poté může lépe proudit krev. Kokořík má také uklidňující účinek a působí antisepticky.

18,55 mg oddenku jamu (Dioscorea opposita Thunb.)
Jam obsahuje sapogenin, známé přírodní afrodiziakum. Je užíván při problémech s anorexií a průjmech a příznivě působí na tvorbu spermií. Může se užívat také při ledvinových problémech.

Doporučené dávkování


 • 1-2 kapsle za den
 • nejméně 1 hodinu před pohlavním stykem
 • Ardorin doporučujeme užívat 2-3 hodiny po konzumaci jídla. Pokud jej užijete spolu s těžkým jídlem či alkoholem, oddálíte jeho působení.
 • Účinek Ardorinu se dostaví nejdříve 1 hodinu po požití kapsle a trvá 6 až 36 hodin. K dosažení očekávaného účinku je nezbytná sexuální stimulace!